• Termini - sezona 2018/2019
  • Salsa početna grupa - Martovski NOVI UPIS

    Subota 18h

    Nedelja 18h

    B
    Salsa početni nivo - Decembarski upis

    Ponedeljak 20h

    Petak 19h

    B
    Salsa početni nivo - septembarski upis

    Ponedeljak 19h

    Sreda 19h

    Velika
    Salsa srednji nivo 1

    Ponedeljak 19h

    Petak 19h

    Mala
    Salsa srednji nivo 2

    Ponedeljak 20h

    Sreda 20h

    Velika
    Salsa Viša Grupa

    Ponedeljak 21h

    Sreda 21h

    Velika
    Salsa Team

    Petak 20h

    Petak 21h

    Velika
    Salsa Kids - NOVI UPIS

    Subota 12h

    Nedelja 12h

    Mala
    Bachata

    Petak 20h

    Mala
    Kizomba

    Sreda 19h i 20h

    Velika
    Zumba

    Ponedeljak 21h

    Sreda 21h

    Petak 21h

    Mala
    Fitness After Work

    Ponedeljak 16h

    Sreda 16h

    Petak 16h

    Velika
    K Pop Niži nivo

    Sub i ned 17h

    Velika
    K Pop Viši Nivo

    Sub i ned 16h

    Velika
    Pilates

    Ponedeljak 18h

    Sreda 18h

    Petak 18h

    Mala

Novosti

  • SLUŠAJTE PRIMERA RADIO 29.03.2020

  • 05

    NE IDEMO NIGDE, OSTAJEMO ZAJEDNO DO KRAJA VANREDNOG STANJA!

    24h dnevno latino muzika

    Svakog dana u 22h ide LIVE PROGRAM
    družimo se sa našim članovima i plesačima drugih škola i svim ljubiteljima latino zvuka.Фотографија корисника Primera Dance School Škola plesa
    Poslušajte nas i pišite na 0606066996

    Družimo se bez obzira na odstojanje
    24h dnevno muzika
    RADIO PRIMERA Belgrade
    direct link: www.radioking.com/play/primera
    Itunes: www.radioking.com/apl/radio/primera.m3u
    Window Media Player Link: www.radioking.com/api/radio/primera.asx
    Winamp Link: www.radioking.com/api/radio/primera.pls

    PROGRAM ZA 29.03.2020.
    01:00 NON STOP COOL MIX
    03:50 Dj Shomy (Hun)

    05:10 Priča sa: Nemanja Borisavljevic (KG-SRB)

    05:35 Dj Nemanja (SRB)

    08:00 Intervju Vedran Marčeca (SA-BIH)

    08:30 Intervju sa Danielom Sevanovic (SU-SRB)

    09:00 Intervju Vladimir Sukovic (BG-SRB)

    09:30 Intervju Max i Ru (CRO)

    10:00 DJ Vlada (SRB) - Elecro Tango Mix

    10:30 Brail

    11:00 Merengue

    11:30 Bachata

    12:00 Salsa Old School Hits
    12:30 From Angola with Love
    13:00 Timba Cubana
    13:30 Street Latino
    14:00 Venezuela, Columbia, Cuba, Puerto Rico, USA Salsa Hits
    14:30 Latin Mix – cha cha cha, rumba, samba
    15:00 Best off...Alnardo y su Talisman
    15:30 Latin Pop
    16:00 Bachata Time
    16:30 Salsa Old School Hits
    17:00 Best off...Arnaldo y Su alisman
    17:30 Cuban Salsa Hits
    18:00 Reggaeton Compilation
    18:30 Salsa Dura VS Salsa Romantica
    19:00 Kizomba from Angola with Love

    19:30 Latin Pop Night
    20:00 Just...Salsa
    20:30 Latin Mix – cha cha cha, rumba, samba
    21:00 Timba Cubana
    21:30 Just Salsa
    21:20 Dj Vlada - Lainos Vs Balkaneros

    22:00 LIVE PROGRAM, HIT NEDELJE, KVIZ